Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2018 21:35
Wiedźmin od Netflix. Pełna lista aktorów zostanie ujawniona wkrótce
4268V

Wiedźmin od Netflix. Pełna lista aktorów zostanie ujawniona wkrótce

Na pierwszy zwiastun Wiedźmina od Netflix przyjdzie nam pewnie zaczekać do drugiej połowy przyszłego roku, jednak sporą ciekawostką postanowił podzielić się Tomasz Bagiński. Znany reżyser wspomniał, że już wkrótce poznamy pełną listę aktorów, którzy wcielą się w bohaterów serialu.

Netflix pracuje nad serialem w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon ma zadebiutować na platformie w 2020 roku i na dobry początek widzowie zobaczą osiem odcinków. Nad scenariuszem pracują między innymi Declan de Barra (The Originals), Jenny Klein (Jessica Jones) i Sneha Koorse (Daredevil).

Barack i Michelle Obama zakładają Higher Ground Productions. Będą tworzyć dla Netflix

Według oficjalnych informacji, pod koniec roku lub na początku przyszłego rozpoczną się prace na planie Wiedźmina. Platforma wciąż nie potwierdziła zaangażowania do pracy aktorów, jednak już wkrótce otrzymamy wszystkie nazwiska.

Tomasz Bagiński podczas panelu na Pyrkonie rozmawiał z redaktorem naczelnym serwisu NaEkranie.pl – Dawidem Muszyńskim – i podczas dyskusji reżyser wspomniał, że w przeciągu trzech miesięcy zostanie ujawniona lista nazwisk zaangażowanych w projekt.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że już teraz są prowadzone pierwsze, konkretne rozmowy z aktorami – w końcu Netflix musi mieć pewność, że za około 4-7 miesięcy zainteresowani będą przygotowani do wskoczenia w buty między innymi Geralta.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/kto-zagra-wiedzmina-wiemy-kiedy-poznamy-aktora-3194221

Tagi: