Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 20:36
Mowgli na zwiastunie. „Mroczna Księga dżungli” zaprezentowana
1302V

Mowgli na zwiastunie. „Mroczna Księga dżungli” zaprezentowana

Warner Bros. w końcu ujawniło pełen zwiastun Mowgli – film to nowa wizja na znaną i cenioną przez wielu Księgę dżungli. Propozycja Andy'ego Serkisa pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, ale bez wątpienia pierwszy zwiastun wygląda dobrze.

Andy Serkis miał okazję wcielić się w między innymi Golluma w „Władcy Pierścieni” oraz „Hobbicie”, a nawet mogliście go zobaczyć w takich tytułach jak "Geneza planety małp", "Ewolucja planety małp", "Avengers: Czas Ultrona", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", czy też "Czarna Pantera". Teraz aktor pokaże swój kunszt w roli Baloo i będzie to bez wątpienia ciekawe doświadczenie, ponieważ Brytyjczyk jednocześnie usiądzie na stołku reżysera.

Spider-Man: Homecoming 2 z Jakem Gyllenhaalem? Aktor ma wcielić się w znanego złoczyńcę

Mowgli przedstawi historię dorastania tytułowego bohatera, a dokładnie dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskie dżungli. Młodzieniec będzie poznawał prawa obowiązujące w tym świecie z pomocą niedźwiedzia Baloo (Andy Serkis) oraz pantery o imieniu Bagheera (Christian Bale). Zostanie on zaakceptowany przez niemal wszystkie zwierzęta – z wyjątkiem tygrysa Shere Khana (Benedict Cumberbatch), który usiłuje zabić Mowgliego. 

Opowieść zna pewnie każdy czytelnik PPE, ale Serkis zamierza przedstawić ją w nowych szatach – przygoda będzie mroczniejsza i podobno dzięki temu znacznie ciekawsza dla starszych odbiorców. Za scenariusz odpowiada Callie Kloves – będzie to pierwsza tak duża produkcja córki Steve’a Klovesa, czyli scenarzystę odpowiedzialnego za wszystkie ekranizacje Harry’ego Pottera.

Premiera produkcji odbędzie się 19 października, a poniższym zwiastun wygląda naprawdę obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Mowgli trailer zwiastun

Nie przegap