Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 17:41
Spider-Man: Homecoming 2 z Jakem Gyllenhaalem? Aktor ma wcielić się w znanego złoczyńcę
1073V

Spider-Man: Homecoming 2 z Jakem Gyllenhaalem? Aktor ma wcielić się w znanego złoczyńcę

Nadal nie poznaliśmy wielu konkretów dotyczących kolejnego filmu z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, ale według najnowszych przecieków, w produkcje może zostać zaangażowany Jake Gyllenhaal. Aktor ma wcielić się w głównego przeciwnika Spider-Mana.

Spider-Man: Homecoming okazał się ogromnym sukcesem. Film zarobił ponad 880 mln dolarów i już w lipcu przyszłego roku widzowie otrzymają możliwość zobaczenia kolejnej przygody Petera Parkera.

Spider-Man: Homecoming 2 powróci do „normalnego życia” po Avengers: Infinity War

Nadal czekamy na pierwsze konkrety dotyczące projektu, ale według plotki w produkcję ma zostać zaangażowany Jake Gyllenhaal! Aktor znany z takich filmów jak „Labirynt”, „Pojutrze”, „Donnie Darko”, Kod nieśmiertelności”, czy też „Tajemnica Brokeback Mountain” prowadzi właśnie rozmowy dotyczące roli.

Zdaniem przecieków, aktor ma wcielić się w Mysterio, czyli znanego przeciwnika Spider-Mana. Złoczyńca został przedstawiony światu w 1964 roku przez Stana Lee oraz Steve’a Ditko. Quentin Beck to wyjątkowy iluzjonista, hipnotyzer oraz magik, którego na pewno dobrze kojarzą miłośnicy przygód Parkera.

To nadal nie jest potwierdzona wiadomość, ale mam szczerą nadzieję, że ta wiadomość zostanie potwierdzona – nawet jeśli nie Gyllenhaal, to chciałbym, by inny aktor miał okazję zawalczyć z Człowiekiem-Pająkiem w stroju Mysterio.

Warto pamiętać, że Jake Gyllenhaal został zaangażowany przez Ubisoft to jednej z głównych ról w ekranizacji The Division.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jake-gyllenhaal-talks-star-spider-man-homecoming-2-1113627

Tagi: film jake gyllenhaal spider-man Spider-Man: Homecoming 2