Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 20:01
Call of Duty: Black Ops 4 nie trafi na Nintendo Switch
658V

Call of Duty: Black Ops 4 nie trafi na Nintendo Switch

Treyarch odkrywa kolejne karty dotyczące tegorocznej odsłony Call of Duty. Chociaż wielu deweloperów chętnie przenosi swoje produkcje na Nintendo Switcha, to jednak ekipa odpowiedzialna za nowe Call of Duty nie pracuje nad czwartą wersją.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje na rynku 12 października i od tego dnia ze shooterem zapoznają się gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Jeszcze w ubiegłym roku pojawiło się sporo plotek, według których tytuł może trafić na dodatkową platformę.

Call of Duty: Black Ops 4 może otrzymać darmowe mapy do trybu sieciowego

Treyarch zdecydowało się nie trzymać graczy w niepewności i firma potwierdziła brak wersji na Nintendo Switch. Yale Miller – starszy producent – powiedział wprost, że nie ma planów na przygotowanie Call of Duty: Black Ops 4 na sprzęt Nintendo.

Jest to z jednej strony zaskakująca sytuacja, ponieważ wiele gier trafia w ostatnim czasie na platformę Nintendo, ponieważ sprzęt wciąż cieszy się fantastycznym zainteresowaniem.

Trudno uwierzyć, by Activision chciało zrezygnować z gotówki posiadaczy Nintendo Switchów. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o pewnym przecieku – w kwietniu wspominałem o pracach nad „Call of Duty: Battle Royale”, które jak sama nazwa wskazuje ma opierać się wyłącznie na rywalizacji Battle Royale i trafić tylko na Nintendo Switcha. Gra jest podobno przygotowywana przez Beenox, czyli Kanadyjczyków odpowiedzialnych za Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-4-is-not-coming-to-nintendo-switch-treyach-confirms

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Nintendo Switch Treyarch