Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 20:24
Call of Duty: Battle Royale może trafić na Nintendo Switch
889V

Call of Duty: Battle Royale może trafić na Nintendo Switch

Call of Duty: Black Ops 4 nie zmierza na Nintendo Switcha, ale Activision podobno nie zamierza zrezygnować z potencjalnej gotówki wydrukowanej przez japońską konsolę. Zdaniem przecieków, powstaje specjalna produkcja zatytułowana Call of Duty: Battle Royale.

Jeszcze przed zapowiedzią Call of Duty: Black Ops 4 pojawiło się sporo plotek, według których Activision zdecydowało się zaoferować shooter na PlayStation 4, Xboksa One, komputery osobiste i właśnie Nintendo Switch. Gra jednak nie trafi na sprzęt Nintendo, ale sympatycy „Przełącznika” mają otrzymać własny tytuł.

Call of Duty: Black Ops 4 z trybem sieciowym podobnym do Overwatch. Bohaterowie wchodzą do gry

Według GamingIntel, Call of Duty: Battle Royale to podobno tajemnicza produkcja Activision. Wydawca zdecydował się stworzyć specjalną wersję, za którą ma odpowiadać studio Beenox – Kanadyjczycy pomagali w między innymi przeniesieniu Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3 i Xboksa 360.

To prawdopodobnie nie jest ostateczna nazwa tytułu, jednak oddaje jego całą esencję – na Nintendo Switch mamy rozegrać wiele pojedynków przypominających zmagania w PUBG, czy też Fortnite. Wiele na to wskazuje, że bez kampanii, trybu zombie, czy też normalnego multiplayera, jednak raczej nikt pewnie nie będzie specjalnie zaskoczony, jeśli ten scenariusz zostanie potwierdzony.

Jest to oczywiście aktualnie tylko i wyłącznie plotka, lecz konkrety powinny zostać ujawnione wkrótce. Zdaniem informatora, premiera ma odbyć się 12 października, czyli w dzień debiutu Call of Duty: Black Ops 4.

Źródło: https://gamingintel.com/2018/04/21/rumor-call-of-duty-battle-royale-coming-to-nintendo-switch/amp/

Tagi: Activision battle royale call of duty: battle royale nintendo Switch