Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 19:43
The Elder Scrolls Online: Summerset na fabularnym zwiastunie
341V

The Elder Scrolls Online: Summerset na fabularnym zwiastunie

The Elder Scrolls Online od dzisiaj oferuje sporo dodatkowych atrakcji. Twórcy właśnie udostępnili Summerset, czyli kolejne rozszerzenie, które rozwija produkcję. Nowa przygoda została zapowiedziana materiałem wideo.

Od dzisiaj pierwsi gracze mogą zapoznawać się z The Elder Scrolls Online: Summerset. Wielkie rozszerzenie trafiło na komputery osobiste, a dokładnie 5 czerwca odbędzie się premiera edycji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Figurka w edycji kolekcjonerskiej The Elder Scrolls Online: Summerset

Bethesda opublikowała kolejny materiał, który powinien pobudzić wiernych fanów The Elder Scrolls Online. Zwiastun pozwala spojrzeć na kilka efektownych walk i oczywiście zupełnie nowy region. W rozszerzeniu gracze trafią do wyjątkowego miejsca – Summerset poznaliśmy pierwszy raz w 1994 roku za sprawą The Elder Scrolls: Arena.

„Królowa Ayrenn otworzyła dla wszystkich granice Summerset, ale starożytni wrogowie i daedryczne siły spiskują w cieniach, aby zgotować wyspie i jej mieszkańcom zupełnie inną przyszłość. Zbierz sojuszników, odkryj przepiękną rajską krainę, poznaj jej starożytną historię i przygotuj się do walki o duszę i serce Summerset, a w końcu i całego Tamriel.”

Dodatek zawiera: kontynuację wątku fabularnego, Zakon Psijiców, nową linię umiejętności, wytwarzanie biżuterii oraz nowe grupowe wyzwania PvE. Zespół zajął się również stworzeniem zawartości dla mniej wprawionych w bojach graczy – w tym wypadku skorzystacie z między innymi obszernego samouczka, a nowicjusze bez problemu od początku zabawy wkroczą do Summerset.

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls Online: Summerset trailer zwiastun