Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2018 09:31
The Elder Scrolls Online: Summerset z edycją kolekcjonerską. Figurka w zestawie
1293V

The Elder Scrolls Online: Summerset z edycją kolekcjonerską. Figurka w zestawie

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że The Elder Scrolls dorobi się już w czerwcu nowego, wielkiego rozszerzenia, które tym razem zabierze nas na elficki archipelag Summerset. Okazuje się, że Bethesda przygotowała ciekawą kolekcjonerkę związaną z tym wydawnictwem.

W amerykańskiej i brytyjskiej sieci Amazon pojawiła się już oferta sprzedaży nowe edycji kolekcjonerskiej The Elder Scrolls Online. Tym razem chodzi oczywiście o wydanie związane z premierą rozszerzenia Summerset.

W rzeczonej kolekcjonerce największą atrakcją jest figurka Mephali, mierząca 30 cm. Oprócz tego przedmiotu w zestawie znajdziemy "dziennik Razum-dar" (doniesienia szpiega królowej Ayrenn), mapę Summerset, steelbookowe opakowanie, bonusy cyfrowe "Queen' Bounty" oraz dodatki z Digital Collector's Edition.

Kupując takie wydanie otrzymujemy od razu dostęp do całej podstawowej wersji The Elder Scrolls Online, ze wszystkimi regionami Tamriel.

Zdjęcia kolekcjonerki znajdziecie w naszej galerii. Takie wydanie The Elder Scrolls Online: Summerset dostępne jest na PS4, XOne i PC. Zestawy kosztują 90 dolarów/90 funtów i trafią na rynek 5 czerwca.

 

Tagi: Bethesda edycja kolekcjonerska kolekcjonerka The Elder Scrolls Online