Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2018 20:00
Battlefield V na zajawce! Fragment zwiastuna rozbudza oczekiwania i potwierdza umiejscowienie akcji?
6914V

Battlefield V na zajawce. Fragment zwiastuna rozbudza oczekiwania i potwierdza umiejscowienie akcji!

DICE rozpoczyna podgrzewanie atmosfery. Właśnie opublikowano pierwszą zajawkę zapowiadającą prezentację, która odbędzie się już w tym tygodniu. Szwedzi stoją przed wielką szansą, którą raczej nie powinni zmarnować.

W najbliższą środę o godzinie 21:00 odbędzie się wielka prezentacja Battlefield V. DICE podobnie jak w przypadku Battlefield 1 przedstawi szczegóły produkcji, by w następnym kroku, już na E3, skupić się wyłącznie na czystej rozgrywce.

Battlefield V oficjalnie w tym tygodniu. Znamy gospodarza imprezy

Już w połowie ubiegłego roku Electronic Arts potwierdziło, że w 2018 roku będziemy świadkami premiery nowej odsłony serii Battlefield. Od tej pory pojawiło się kilka mocnych przecieków, jednak wciąż czekamy na pełnoprawną prezentację.

Show odbędzie się już wkrótce, ale DICE postanowiło podgrzać atmosferę przed wydarzeniem. Poniżej możecie spojrzeć na krótką zajawkę nadciągającego wydarzenia… Szwedzi potrafią pobudzić Waszą wyobraźnię? :)

To oczywiście tylko i wyłącznie mały teaser przyjemności, a dokładnie krótki fragment zwiastuna, którego pełną wersję zobaczymy w środę. Od godziny 21:00 będziemy obserwować studio przygotowane przez Electronic Arts gościem specjalnym będzie youtuber i pasjonat gier z serii Battlefield, Jakub „Kromka” Górka. Wydarzenie w Londynie rozpocznie się o 22:00.

Poniższa zajawka potwierdza wcześniejsze plotki – Battlefield V zaprowadzi graczy do czasów II wojny światowej!

Dokładną relację z imprezy znajdziecie oczywiście na PPE.pl.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts