Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 21:20
Battlefield V oficjalnie w przyszłym tygodniu. Znamy gospodarza
4263V

Battlefield V oficjalnie w przyszłym tygodniu. Znamy gospodarza imprezy

DICE zabawiło się z graczami wspominając o dacie prezentacji Battlefield V, a właśnie ostateczne szczegóły dotyczące wydarzenia potwierdził Trevor Noah. Mężczyzna będzie miał okazję poprowadzić wydarzenie, na którym zobaczymy Battlefield V.

O nowej odsłonie serii Battlefield wiemy od dawna. Electronic Arts potwierdziło na spotkaniu z inwestorami, że w 2018 roku możemy spodziewać się właśnie tego tytułu. Od tego czasu czekamy na szczegóły, które nadejdą już wkrótce.

Battlefield V to Battlefield Bad Company 3? Nowe plotki przed prezentacją

Battlefield V zostanie ujawniony 23 maja. Wydarzenie poprowadzi Trevor Noah, czyli komik, aktor, prezenter radiowy i telewizyjny, który od 2015 roku na antenie stacji Comedy Central prowadzi program The Daily Show.

Warto wspomnieć, że data 23 maja pojawiła się już na jednym z Easter Eggów w Battlefield 1, jednak tym razem mamy oficjalną wiadomość. Gospodarz pokazuje nawet klasyczny kubek z „V”, ale oczywiście nie musi to oznaczać ostatecznej nazwy gry.  

Wiele na to wskazuje, że DICE skorzysta ze schematu, który poznaliśmy podczas prezentacji Battlefield 1 – na specjalnym show poznamy umiejscowienie wydarzeń, bohaterów, zerkniemy na efektowny zwiastun, a sam gameplay zostanie zaprezentowany w trakcie zbliżającego się E3.

Źródło: Twitter.com

Tagi: battlefield Battlefield V DICE Electronic Arts

Nie przegap