Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2018 16:04
Detroit: Become Human w redakcji PPE.pl - taki presspack przygotowało PlayStation Polska
1370V

Detroit: Become Human w redakcji PPE.pl - taki presspack przygotowało PlayStation Polska

Jeszcze tylko kilka godzin pracy i nasza redakcja wyruszy do futurystycznego Detroit. Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności dzięki paczce przygotowanej przez polski oddział PlayStation. Jesteście ciekawi, co kryje się w tajemniczym pudełku?

Detroit: Become Human trafi na półki sklepowe pod koniec przyszłego tygodnia. Nasze ostateczne wrażenia z produkcji poznacie już wkrótce – test pojawi się na witrynie wraz ze spadkiem embargo, a jednocześnie mogę wspomnieć, że recenzja zawita również do nadchodzącego numeru PSX Extreme.

Gran Turismo Sport. Prezentacja presspacka

Najbliższy weekend spędzamy w Detroit, ale takiej bardziej, futurystycznej wersji znanego miasta. Francuskie Quantic Dream przedstawi świat, w którym androidy „żyją” obok ludzi i starają się im pomagać w codziennych obowiązkach.

Polski oddział PlayStation ponownie nie zawiódł i przygotował naprawdę ciekawy zestaw dla dziennikarzy. Pudełko w tym wypadku zawiera: dokładne karty z opisem postaci, tatuaże, bogato ilustrowany i zarazem w twardej oprawie artbook, mini-plakat, kartę magnetyczną z kodem gry oraz tekturowe pudełko ozdobione grafikami przedstawiającymi bohaterów.

Dokładną prezentację znajdziecie w naszej galerii. 

Tagi:

Nie przegap