Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 16:36
Gran Turismo Sport. Prezentacja dziennikarskiego wydania
1701V

Gran Turismo Sport. Prezentacja presspacka

PlayStation Polska bardzo często przygotowuje ciekawe wydania swoich gier dla dziennikarzy, YouTuberów i blogerów a my zawsze dzielimy się z czytelnikami zawartością takich zestawów. Dzisiaj postanowiliśmy pokazać presspack stworzony dla Gran Turismo Sport.

Gran Turismo Sport to jedna z najważniejszych produkcji w katalogu Sony, więc z tego powodu PlayStation Polska stworzyło prezentowany presspack. W zestawie dziennikarze otrzymali świetny artbook, który zawiera informacje dotyczące gry, całej koncepcji Gran Turismo, wyścigów, torów, cech specjalnych, ale również pozwala spojrzeć na fantastyczne zdjęcia.

Recenzja Gran Turismo Sport

Całość dopełniają pocztówki oraz wstęp napisany przez samego Kazunori Yamauchiego:

„Czasami wydaje mi się, że opanowanie Gran Turismo jest podobne do nauki gry na instrumencie. Nieważne na czym grasz, na początku ciężko jest wydobyć czysty dźwięk lub zagrać melodię. Jeśli jednak każdego dnia poświęcisz instrumentowi odrobinę czasu, twoje umiejętności będą wzrastać i pewnego dnia zagrasz upragniony utwór. Kiedy już całkowicie opanujesz swój instrument, gra na nim przestanie wydawać się ciężką pracą. Stracisz poczucie czasu i kompletnie zanurzysz się w muzyce. Wierzę, że z Gran Turismo jest tak samo.”

To tylko wstęp całego listu, który znajdziecie w naszej galerii. Dołączam jeszcze kilka zdjęć, na których znajdziecie również małego Sackboya oraz koszulkę z Gran Turismo Sport.

Jak Wam się podoba wydanie?

Tagi: Gran Turismo Sport PlayStation Polska Polyphony Digital presspack Sony

Nie przegap