Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2018 18:35
The Crew 2. Beta w szczegółach i na zwiastunie
1129V

The Crew 2. Beta w szczegółach i na zwiastunie

Ubisoft odsłonił ostatnie informacje dotyczące testów beta The Crew 2. Gracze mogą szykować się na efektowne transformacje samochodów, samolotów oraz motorówek, które rozpoczną się już pod koniec miesiąca. Poznajcie szczegóły.

O godzinie 18:00 miałem okazję przedstawić swoje wrażenia z The Crew 2 – na pokazie w Londynie zapoznałem się z samym początkiem produkcji i szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony progresem gry.

The Crew 2 – graliśmy w wyścigi Ubisoftu. Czarny mustang roku?

31 maja o godzinie 10:00 rozpocznie się beta The Crew 2. Wydarzenie będzie trwać do 4 czerwca godziny 10:00 i zmagania odbędą się na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w zabawie, to powinniście się udać na specjalną stronę, gdzie Ubisoft zbiera chętnych do gry.

Autorzy zdecydowali się podzielić fragmentem rozgrywki, dzięki któremu sprawdzicie pierwszy poziom systemu postępu we wszystkich czterech dyscyplinach:

„W trakcie zamkniętej bety, gracze będą mogli rozegrać pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach - Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozgrywać się będzie we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych, na lądzie, wodzie i w powietrzu. Aby stworzyć pełne adrenaliny starcia, gracze mogą użyć funkcji Fast-Fav i natychmiast przełączyć typ pojazdu, w zależności od terenu, na którym się znajdą - mogą przelecieć samolotem pod mostem Golden Gate w San Francisco i przełączyć na łódź za jednym naciśnięciem przycisku.”

Podczas rozgrywki poczujecie siłę otwartego świata, wskoczycie w kilka pięknych samochodów, zapoznacie się z samolotami oraz oczywiście otrzymacie możliwość wypróbowania rywalizacji na wodzie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta The Crew 2 Ubisoft

Nie przegap