Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 13:31
Battlefield V to Battlefield Bad Company 3? Nowe plotki przed prezentacją
3199V

Battlefield V to Battlefield Bad Company 3? Nowe plotki przed prezentacją

Od ubiegłego roku wiemy, że dwa oddziały DICE pracują nad dwoma odsłonami serii Battlefield – jeden zespół ma kontynuować wątki Battlefield 1, a drugi zaproponować kolejną część Bad Company. Według najnowszego przecieku, tym razem twórcy postawią na „Złą Kompanię”.

Najnowsza część serii Battlefield może spełnić marzenia wielu graczy. Jak wiadomo Battlefield Bad Company 3 jest rozwijany od wielu miesięcy, jednak dotychczas większość plotek sugerowało powrót do czasów II wojny światowej.

Battlefield 4. EA rozdaje za darmo 4 mapy z DLC

Produkcja DICE powinna zostać ujawniona już wkrótce, ponieważ na E3 2018 zobaczymy czysty gameplay, jednak szwedzkie studio powinno jeszcze przed tym wydarzeniem zaprosić graczy na wielką imprezę, podczas której poznamy pierwsze konkrety dotyczące gry.

Sytuację podgrzał Abbas Al-Rubaie, który opublikował krótki, ale zarazem bardzo treściwy Tweet. Pracownik DICE LA napisał wprost:

„battlefield 2018 ;) is BC3”

Wiadomość prędko zniknęła z Sieci, jednak gracze zdążyli wykonać screeny, które potwierdzają niefrasobliwość dewelopera. Zainteresowani jednocześnie sprawdzili konto Abbas Al-Rubaie i jak się okazuje – mężczyzna jest obserwowany przez DICE, więc możemy mieć pewność, że nikt w tym wypadku nie podszywa się pod pracownika.

W dodatku, Abbas Al-Rubaie zablokował swój Twitter, usunął „DICE” z podpisu i w zasadzie jedynie nowe zdjęcie może sugerować pracę nad shooterem – zamiast zdjęcia mężczyzny (było wcześniej) jest postać z gry.

Jak myślicie – Abbas Al-Rubaie szuka od dzisiaj pracy, musi zapłacić kilka milionów za złamanie embargo? A może jesteśmy świadkami kontrolowanego przecieku?

Battlefield Bad Company 3

Źródło: https://gamingbolt.com/battlefield-v-is-actually-battlefield-bad-company-3-rumor

Tagi: