SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 20:01
Shadow of the Tomb Raider z niezwykle ciekawą fabułą. Twórcy zapowiadają wydarzenia
1996V

Shadow of the Tomb Raider z niezwykle ciekawą fabułą. Twórcy zapowiadają wydarzenia

Eidos Montreal odkrywa kolejne karty związane z Shadow of the Tomb Raider. Grę zobaczymy w akcji dopiero podczas tegorocznego E3, ale już dzisiaj otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące fabuły. Autorzy w ciekawy sposób kontynuują znane wątki.

Sympatycy Lary Croft mogą szykować się na sporo atrakcji. Eidos Montreal 14 września zaoferuje graczom kolejną przygodę znanej poszukiwaczki skarbów i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Shadow of the Tomb Raider kosztowało 75-100 mln dolarów. Eidos Montreal pracuje nad 3 grami

Shadow of the Tomb Raider to oczywiście bezpośrednia kontynuacja Rise of the Tomb Raider oraz Tomb Raidera z 2013 roku. Na początku rebootu otrzymaliśmy wstępne informacje dotyczące ojca Lary. W drugiej odsłonie Croftówna próbuje przywrócić dobrą reputację swojemu ojcu, ale to trzecia część trylogii przedstawi nam najmocniejszą historię.

W najnowszej przygodzie protagonistka chce powstrzymać Zakon Trójcy i ukradnie im starożytny relikt, ale to zdarzenie zapoczątkuje apokalipsę. W rezultacie Lara będzie przez całą grę próbowała uratować świat przed zagładą. 

Deweloperzy zaznaczają, że istotnym elementem Shadow of the Tomb Raider będzie również rozwój poszukiwaczki skarbów, która w trakcie historii będzie się uczyć wykorzystywać dżunglę – nowe miejsce pozwoli jej ukrywać się w cieniu lub po prostu atakować przeciwników.

Źródło: YouTube.com

Tagi: eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix