Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2018 18:36
Rainbow Six: Siege ponownie za darmo
1118V

Rainbow Six: Siege ponownie za darmo

Ubisoft ponownie zachęca do swojej wielkiej strzelanki. Rainbow Six: Siege będzie dostępny za darmo już w ten weekend, więc gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych mogą sprawdzić propozycję Francuzów.

Rainbow Six: Siege to jedna z największych ciekawostek w katalogu Ubisoftu. Tytuł zadebiutował pod koniec 2015 roku, ale wciąż otrzymuje nową zawartość, a deweloperzy dbają o fanów przygotowując najróżniejsze atrakcje.

Rainbow Six: Siege z Alibi. Operatorka gotowa do walki

Francuzi bardzo często oferują Rainbow Six: Siege za darmo podczas specjalnych, weekendowych wydarzeń. Gracze przez kilka dni mogą sprawdzić propozycję, która potrafi przyciągnąć do ekranu na dłużej, więc w konsekwencji zainteresowani decydują się nabyć produkcję. Atutem gry jest również dystrybucja, ponieważ Rainbow Six: Siege możecie nabyć w bardzo dobrej cenie, a następnie za walutę w grze kupować kolejnych operatorów.

Najnowsze wydarzenie rozpocznie się 17 i będzie trwać do 20 maja. Autorzy zapraszają do zabawy graczy na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych:

„Dołącz w ten weekend do ponad 30 milionów graczy! Odkryj dynamiczną grę Rainbow Six Siege, pełną walki bezpośredniej, taktycznej gry zespołowej, dużej śmiertelności i wybuchowej akcji. Przez cały weekend dostęp do pełnej wersji gry będzie DARMOWY: dotyczy to wszystkich map, trybów i operatorów.”

Jednocześnie zainteresowani mogą skorzystać z 50% przeceny na Advanced Edition:

  • Od 17 do 28 maja na Xbox One
  • Od 16 do 23 maja na PlayStation 4
  • Od 17 do 21 maja na PC

Promocje znajdziecie w cyfrowych oraz niektórych stacjonarnych sklepach.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft za darmo