Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 19:31
Rainbow Six: Siege z Alibi. Operatorka gotowa do walki
895V

Rainbow Six: Siege z Alibi. Operatorka gotowa do walki

Sympatycy Rainbow Six: Siege mogą szykować się do wypróbowania nowych żołnierzy. Włosi trafią do gry dzięki najnowszej aktualizacji, jednak zanim zawartość trafi na serwery, możemy zapoznać się z materiałem zapowiadającym Alibi.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy willę. Jest to 19 mapa przygotowana dla Rainbow Six: Siege, którą sprawdzimy dzięki drugiemu sezonowi w trzecim roku wsparcia. Ubisoft zaoferuje nam jeszcze między innymi dwóch nowych operatorów.

Rainbow Six: Siege Operation Para Bellum na zwiastunie. Ubisoft pokazuje DLC

Pierwszą z zaprezentowanych postaci jest Alibi. Wcielając się w kobietę naszym zadaniem będzie wzorowe przechytrzenie przeciwników i zmuszanie ich do najróżniejszych błędów – twórcy przygotowując postać wzorowali się na specach od tajnej infiltracji z włoskiej jednostki Raggruppamento Operativo Speciale (Specjalna Grupa Operacyjna).

„Nazywa się Aria de Luca. Urodziła się w Trypolisie w Libii, z której wyemigrowała z rodziną mając trzy lata. Jej ojciec kierował małą wytwórnią uzbrojenia, używając swoich kontaktów do zdobycia kontraktów eksportowych. De Luca nabyła wiedzę o włoskim uzbrojeniu dzięki więzom rodzinnym oraz treningom na strzelnicy. W wieku 18 lat wzięła udział w Mistrzostwach Europy w strzelectwie zdobywając złote medale w dwóch kategoriach. Po tych zawodach rekruter z formacji karabinierów przekonał ją, by wstąpiła do sił policyjnych.”

Jej ogromne umiejętności strzeleckie pomogły de Luki wspinać się po szczeblach kariery. Szybko awansowała, miała okazję służyć w Afganistanie, a w ostateczności przez kilka lat infiltrowała od środka rodzinę Vinciguerra i to właśnie ona doprowadziła do zniszczenia mafii.

Pełna prezentacja Alibi odbędzie się na naszym kanale Twitch.tv/Rainbow6 19 i 20 maja podczas finałów Pro League.

Źródło: YouTube.com

Tagi: