Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2018 16:50
Divinity: Original Sin 2 w Xbox Game Preview! Początek gry za darmo
847V

Divinity: Original Sin 2 w Xbox Game Preview! Początek gry za darmo

Pewnie tylko nieliczni mogli przewidzieć taki scenariusz. Larian Studios zdecydowało się wrzucić Divinity: Original Sin 2 do Xbox Game Preview i gra zostanie znacząco usprawniona dzięki informacjom zwrotnym od graczy.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutowało na komputerach osobistych we wrześniu ubiegłego roku. Gra zgarnęła nowy na poziomie 94% i aktualnie autorzy pracują nad konsolowym wydaniem.

Divinity: Original Sin 2 po polsku!

Studio jest gotowe do pierwszych poważnych testów edycji na sprzęt Microsoftu i właśnie z tego powodu Divinity: Original Sin 2 trafi do programu Xbox Game Preview. Twórcy zdecydowali się na ten ruch, ponieważ chcą skorzystać z pomocy fanów i ulepszyć pozycję – jednocześnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że tytuł trafi na Xboksa One i PlayStation 4 w sierpniu.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutuje w Xbox Game Preview już jutro. Na początek każdy posiadacz Xboksa One otrzyma możliwość zapoznania się z trzygodzinnym wycinkiem za darmo, a po kupieniu produkcji, otrzymacie dostęp do całego, pierwszego rozdziału – to około 20 godzin historii.

Następnie w dniu premiery zgarniecie pozostałą część i będziecie mogli kontynuować zabawę. Studio prosi zainteresowanych o pomoc i zgłaszanie informacji zwrotnych, dzięki którym gra zostanie ulepszona.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 Larian Studios xbox game preview xbox one

Nie przegap