Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 14:17
Divinity: Original Sin 2 po polsku! Gra z 15% zniżką
1313V

Divinity: Original Sin 2 po polsku! Gra z 15% zniżką

Larian Studios nie zawiodło graczy z Polski. Od dzisiaj zainteresowani mogą pobrać aktualizację do Divinity: Original Sin 2, dzięki której poznacie historię z polskimi napisami. Z tej okazji GOG.com oferuje grę z 15% zniżką.

Divinity: Original Sin 2 to jedna z najlepszych gier 2017 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 93% i został doceniony przez graczy oraz dziennikarzy z całego świata – Larian Studios zgarnęło nawet kilka nagród za swoją przygodę.

Divinity: Original Sin 2 w sierpniu na PS4 i XOne! Jedna z najlepszych gier 2017 roku

Opowieść w tym wypadku zabierze Wam przynajmniej 50 godzin, jednak znam kilku znajomych, którzy nie chcieli zagłębiać się w tę historię z powodu braku polskiej wersji językowej. Angielska wersja nie jest już dzisiaj wielkim problemem, lecz tak wielkie przygody dla niektórych nabierają w naszym języku dodatkowego znaczenia – tak łatwiej wyłapać smaczki.

Już kilkanaście dni temu informowałem o powstaniu polskiej wersji językowej – grupa entuzjastów-tłumaczów otrzymała pozytywną wiadomość od samego Larian Studios, ale dotychczas nie znaliśmy daty premiery spolszczenia.

 Na szczęście właśnie otrzymałem informację od GOG.com, które potwierdziło aktualizację – Larian Studios przygotowało niezbędne pliki, dzięki którym Divinity: Original Sin 2 poznacie w polskiej wersji językowej.

Z tej okazji do poniedziałku możecie nabyć Divinity: Original Sin 2 z 15% rabatem na GOG.com – tytuł po obniżce kosztuje 137,69 zł. Zainteresowani zaoszczędzą 24,20 zł i zbliżający się wielkimi krokami weekend mogą spędzić w wyjątkowy sposób.

To również dobra wiadomość dla konsolowców – możecie mieć pewność, że w sierpniu zagracie w Divinity: Original Sin 2 z polskimi napisami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gog.com Larian Studios po polsku promocja spolszczenia