Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2018 13:38
Wiedźmin od Netflix z fanowskim zwiastunem. Mads Mikkelsen w roli Geralta
6153V

Wiedźmin od Netflix z fanowskim zwiastunem. Mads Mikkelsen w roli Geralta

Na pierwszym zwiastun Wiedźmina od Netflix przyjdzie nam pewnie zaczekać kilka dobrych miesięcy, ale w Sieci wylądowała ciekawa praca jednego z fanów. Zobaczcie koncepcję, w której główna rola przypadła Madsowi Mikkelsenowi.

Kto wcieli się w Geralta w produkcji Wiedźmina? Jest to pewnie jedno z najtrudniejszych pytań, które zadają sobie najwierniejsi fani uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Platforma już wkrótce ma rozpocząć castingi, dzięki którym poznamy aktorów zaangażowanych w produkcji.

Wiedźmin od Netflix z pełną listą scenarzystów. Prace nabierają rozpędu

Netflix wciąż nie wykonał tego znaczącego ruchu. Firma wciąż czeka z zatrudnieniem aktorów do serialu w świecie Wiedźmina z jednego powodu – scenarzyści muszą zakończyć prace nad scenariuszem, by w następnym ruchu platforma mogła negocjować kontrakty z zainteresowanymi.

Fani oczywiście snują najróżniejsze teorie i jeszcze w ubiegłym roku pojawiła się koncepcja, według której to Mads Mikkelsen mógłby wcielić się w Geralta. Aktora powinniście kojarzyć z takich produkcji jak „Casino Royale”, „Polowanie”, „Doktor Strange”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” czy też oczywiście „Hannibal”. Duńczyk jest również zaangażowany w Death Stranding od Hideo Kojimy.

Autor z kanału Teaser PRO postanowił sprawdzić, czy faktycznie Mikkelsen mógłby wskoczyć w buty Wiedźmina i zdecydował się wykorzystać kilka znanych materiałów. Jest to oczywiście koncepcja, która nie jest powiązana z Netflixem, ale moim zdaniem Mads naprawdę nadaje się do tej roli.

W sumie trudno powiedzieć, na jakie nazwiska zdecyduje się Netflix, ale wierzę, że platforma nie zamierza oszczędzać i zaoferuje nam niezwykłą i dobrze zrealizowaną opowieść.

Źródło: YouTube.com

Tagi: