Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2018 15:06
Wiedźmin od Netflix z pełną listą scenarzystów. Prace nabierają rozpędu
2059V

Wiedźmin od Netflix z pełną listą scenarzystów. Prace nabierają rozpędu

Serial w świecie Andrzeja Sapkowskiego wkroczył właśnie w kolejną fazę powstawania. Netflix skompletował listę scenarzystów, którzy zajmą się przygotowaniem pierwszego sezonu. Na liście pojawiają się uznani twórcy.

Wiedźmin od Netflix wciąż powstaje, jednak nie możemy liczyć na rychłą premierę. Serial ma trafić na platformę najwcześniej w 2020 roku, ale na szczęście prace ruszają, więc możemy mieć nadzieję, że wkrótce pojawią się grube konkrety.

Luke Cage 2 od Netflix na zwiastunie. W mieście pojawił się nowy koks

Lauren S. Hissrich ponownie zdecydowała się wspomnieć o swojej pracy nad Wiedźminem. Showrunnerka opublikowała zdjęcie, które potwierdza rozpoczęcie faktycznych prac – przedstawicielka Netflixa spotkała się z innymi scenarzystami:

„Nie mogę sobie wyobrazić lepszego dnia.

Zespół scenarzystów rozpoczyna pracę nad Wiedźminem i mamy tutaj pełno pomysłów, uszczypliwości, babeczek, kreatywności, ciemności i szampana. Mamy też to cudowne zdjęcie, które jest lepsze od wszystkich pozowanych selfie, jakich byłam częścią.

To się naprawdę dzieje. <3”

Na zdjęciu znaleźli się między innymi: Declan de Barra („The Originals”) Jenny Klein („Jessica Jones”) i Sneha Koorse („Daredevil”), więc możemy śmiało powiedzieć, że produkcją zajmują się ważni twórcy, którzy mieli już okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas tworzenia innych serii dla platformy Netflix.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Netflix serial Wiedźmin