Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2018 16:10
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutuje na XOne, NS i PC wcześniej!
2180V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutuje na XOne, NS i PC wcześniej!

Nie możecie się doczekać na premierę Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste? Mam dla Was dobrą wiadomość, bo twórcy właśnie potwierdzili zmianę daty premiery i tym razem gra zadebiutuje wcześniej.

Nie często jesteśmy świadkami takich informacji, jednak najwidoczniej wszystkie najważniejsze prace nad Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zostały wykonane, więc Activision zdecydowało się na wcześniejszą premierę.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na XOne, NS i PC bez motywów od Naughty Dog

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste miało zadebiutować na rynku 10 lipca, ale właśnie otrzymaliśmy nową datę premiery – w produkcję zagramy już 29 czerwca.  

Już wkrótce powinniśmy zobaczyć na konkretną rozgrywkę, która zaprezentuje edycję na nowe platformy. Aktualnie wydawca nie potwierdził, czy zamierza wykorzystać dodatkową moc Xboksa One X, ale możemy się spodziewać kilku skromnych dodatków.  

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafił na PlayStation 4 w czerwcu ubiegłego roku i kolekcja zgarnęła oceny na poziomie 80%. Według ostatnich plotek, Activision zdecydowało się kontynuować serię i powstaje nowa część Crasha, która powinna zostać ujawniona jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy data premiery

Nie przegap