Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2018 17:56
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na XOne, NS i PC bez motywów od Naughty Dog
1686V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na XOne, NS i PC bez motywów od Naughty Dog

W lipcu kolejni gracze zapoznają się z wyjątkową trylogią Crasha Bandicoota, jednak posiadacze Xboksów One, Nintendo Switchów oraz komputerów osobistych nie znajdą w grach elementów kojarzonych z Naughty Dog.

Naughty Dog to zespół odpowiedzialny za serię Crash Bandicoot, jednak marka została wykupiona przez Activision, które próbowało rozwijać IP, ale po kilku problemach bohater trafił do szuflady. Na szczęście w ubiegłym roku byliśmy świadkami konkretnego powrotu.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay z Nintendo Switch, porównanie grafiki i wymagania sprzętowe PC

Wczoraj miałem okazję zaprezentować na portalu wstępne porównanie oprawy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy z wersji Nintendo Switch vs. PlayStation 4 Pro, jednak na konkrety materiał musimy jeszcze zaczekać – Cycu obiecał przygotowanie szczegółowego filmu.

Szczerze mówiąc zerknąłem na prezentację przedstawioną przez specjalistę i… Nie zauważyłem najważniejszego. W wersji na Nintendo Switch nie pojawia się motyw z Uncharted 4: Kres złodzieja – zerknijcie dokładnie na moment z monitorem Coco.

To oczywiście nie jest przypadek. Gra Naughty Dog to marka Sony, a możemy się spodziewać, że Japończycy nie chcą promować swojego największego IP na sprzętach konkurencji.

Identyczne zmiany powinny pojawić się w innych miejscach (dom Crasha) i jest to bez wątpienia spora ciekawostka – autorzy portu muszą w tej sytuacji nie tylko zająć się wrzuceniem gry na nowe platformy, ale przygotowują kosmetyczne zmiany.

Źródło: http://gearnuke.com/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-removes-reference-naughty-dog-platforms/

Tagi: