Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2018 11:37
Battlefield 1. Easter Egg zdradza termin ujawnienia nowego Battlefield
2100V

Battlefield 1. Easter Egg zdradza termin ujawnienia nowego Battlefield

Battlefield 1 otrzymało niedawno aktualizację. Okazuje się, że EA zawarło w niej datę ujawnienia pierwszych informacji o najnowszej odsłonie tej serii.

Rozwikłanie zagadki podrzuconej przez EA w najnowszej aktualizacji Battlefield 1 zakończyło się pomyślnie. Częścią Easter Egga związanego z pomieszczeniem Isolement był kod morsa. Po jego rozszyfrowaniu gracze uzyskali adres witryny, prowadzący na oficjalny serwer EA.

Android P. Nowe funkcje w systemie Google

Po otwarciu strony wyświetla się tylko następująca data: 23 maja, 2018 i podpis "#battlefield". Rzeczona strona to: www.ea.com/neverbethesame. Nietrudno się domyślić, że chodzi o najnowszą odsłonę marki Battlefield. EA prawie na pewno ujawni w tym dniu (23 maja) pierwsze informacje o najnowszym odcinku tej serii. Pełnej prezentacji nowego Battlefield spodziewamy się na targach E3 2018.

Nie wiadomo jeszcze w zasadzie nic na temat nadciągającej gry. W Sieci pojawiły się tylko kilka dni temu pogłoski, że w produkcji znajdziemy pełnoprawną kampanię singleplayer. Nic nie zostało jednak jeszcze potwierdzone przez wydawcę.
 

Tagi: battlefield battlefield 1 ea easter egg