Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 20:04
NieR: Automata ma trafić na Xbox One!
2611V

NieR: Automata ma trafić na Xbox One!

Jedna z najlepszych gier ubiegłego roku trafi w niedalekiej przyszłości na konsolę Amerykanów? Zdaniem najnowszych przecieków PlatinumGames przygotowuje specjalny port, który może zadebiutować na najpotężniejszej konsoli w historii.

W 2017 roku nie mogliśmy narzekać na brak mocnych produkcji. Zagraliśmy w takie killery jak Persona 5, Horizon: Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, czy też właśnie NieR: Automata.

NieR Automata kończy rok. Fani dziękują za wybitną produkcję

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, jednak kolejny tytuł przygotowany dotychczas wyłącznie na jedną platformę ma trafić na Xboksa One. NieR: Automata ma podążyć drogą Hellblade: Senua's Sacrifice oraz No Man's Sky, które na początku były dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ale po pewnym czasie trafiły (Hellblade: Senua's Sacrifice) lub trafią (No Man’s Sky) na sprzęt Microsoftu.

Redakcja jeuxvideo.com otrzymała wiadomość od swojego zaufanego źródła, które choć chce pozostać anonimowe, to jednak jest przekonane, że NieR: Automata trafi na Xboksa One. Premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Warto tutaj przypomnieć, że Yoko Taro podczas PAX East zapowiedział chęć rozwijania uniwersum NieR, ale oczywiście na jakiekolwiek szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Pewną ciekawostką jest również fakt, że Phil Spencer zapowiedział pojawienie się japońskich gier na konferencji Microsoftu podczas tegorocznego E3…  

NieR: Automata będzie dużą niespodzianką?

Mateusz, dzięki za link!

Źródło: http://www.jeuxvideo.com/news/842138/nier-automata-porte-sur-xbox-one.htm

Tagi: nier nier: automata platinum games plotka xbox one

Nie przegap