Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2018 15:00
NieR Automata kończy rok. Fani dziękują za wybitną produkcję
1396V

NieR Automata kończy rok. Fani dziękują za wybitną produkcję

W przyszłym tygodniu NieR Automata będzie świętować pierwszy rok od premiery, ale już dzisiaj Square Enix zdecydowało się opublikować materiał, który pokazuje oddanie fanów Yoko Taro. Znany reżyser po zobaczeniu tego materiału powinien z rozpędu rozpocząć prace nad kontynuacją.

NieR Automata to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji ubiegłego roku. Tytuł PlatinumGames został doceniony przez graczy oraz dziennikarzy i może się pochwalić średnią ocen na poziomie 89%.

World of Demons to nowa gra PlatinumGames

Nadal nie poznaliśmy kolejnych planów Yoko Taro, ale możemy mieć nadzieję, że reżyser rozpoczął już prace nad pełnoprawną kontynuacją, która ponownie powali na kolana wielu graczy. Społeczność postanowiła podziękować twórcy przygotowując materiał, który opublikował amerykański oddział Square Enix.

Twórcy odebrali liczne zdjęcia cosplayów, grafiki, wideo-wiadomości, a nawet chętnie przyjęli fanów w siedzibie w Los Angeles. Te wszystkie sygnały pozwalają deweloperom poczuć ogromne wsparcie, które powinny skłonić Japończyków do rozpoczęcia prac nad kolejnym tytułem z serii NieR.

Trudno oczywiście przewidzieć plany PlatinumGames, ale mam nadzieję, że firma znajdzie odpowiednie wsparcie finansowe i spełni marzenia graczy z całego świata.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nier nier automata nier: automata 2 Platinum Games