Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2018 21:00
Destiny 2 zaoferuje „zupełnie nowy tryb rozgrywki”. Gracze zostaną zaskoczeni
926V

Destiny 2 zaoferuje „zupełnie nowy tryb rozgrywki”. Gracze zostaną zaskoczeni

Bungie nie rezygnuje ze wsparcia Destiny 2. Twórcy zapowiedzieli przygotowanie nowego wariantu zabawy, który ma znacząco wpłynąć na rywalizację. Doświadczeni deweloperzy są pewni, że ich propozycja zaskoczy fanów gatunku.

Bungie stara się ożywić serwery Destiny 2 i ponownie zainteresować propozycją graczy z całego świata. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ deweloperzy podjęli kilka błędnych decyzji, przez które od ich najnowszego IP odsunęło się wielu sympatyków strzelanek.

Destiny 2: Warmind w szczegółach. Poznajcie DLC

Autorzy mają plan na znaczące ubarwienie zabawy. Coddy Johnson z Activision na spotkaniu z inwestorami wspomniał, że jesienne rozszerzenie zaoferuje zupełnie nowy wariant zabawy, który jest „niewiarygodnie angażujący”.  Pierwsi gracze mogli już przetestować rozgrywkę i opinie dotyczące zmagań są bardzo pozytywne.

Zdaniem Johnsona przygotowany tryb wprowadzi „zupełnie nowy styl rozgrywki” dla pierwszoosobowych shooterów, a Activision powinno przedstawić rywalizację już na tegorocznym E3. Będzie to idealny moment na pokazanie DLC, które ma zadebiutować jesienią – mogę nawet śmiało strzelić, że show odbędzie się podczas konferencji Sony.

Trudno powiedzieć, czy nowy wariant zabawy pozwoli powrócić Destiny 2 na szczyt, ale szczerze mówiąc chętnie sprawdzą propozycję Amerykanów.

Źródło: https://gamingbolt.com/destiny-2s-fall-expansion-features-new-mode-with-whole-new-style-of-play

Tagi: Activision Bungie Destiny 2