Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 20:00
Destiny 2: Warmind. Prezentacja wielkiego DLC – oglądajcie z nami
1692V

Destiny 2: Warmind w szczegółach. Poznajcie DLC

Dzisiaj poznamy konkretne informacje dotyczące drugiego, fabularnego dodatku do Destiny 2. Przygotujcie wolny czas na wieczór, ponieważ Bungie oraz Vicarious Visions przedstawią ważne szczegóły dotyczące nowej przygody.

Destiny 2 zadebiutowało we wrześniu ubiegłego roku i aktualnie gra Bungie została rozszerzona przez jedno, wielkie DLC. Teraz deweloperzy zaoferują kolejną przygodę i szczegóły rozszerzenia poznamy już dzisiaj – stream rozpocznie się o godzinie 19:00.

Destiny 2 - recenzja gry

Wydarzenie będzie prowadzone przez przedstawicieli dwóch zespołów –  Bungie oraz Vicarious Visions. Choć gra w głównej mierze została wykreowana przez tę pierwszą ekipę, to jednak VV zostało oddelegowane do przygotowania Destiny 2 na PC, a jednocześnie zespół zajął się rozwijaniem dodatków.

Destiny 2: Warmind trafi na rynek 8 maja i dzisiaj mamy poznać pierwsze konkrety. Możemy spodziewać się zwiastuna, rozgrywki oraz przedstawienia kolejnych miejscówek – w końcu autorzy nie mają już za wiele czasu.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że Bungie postanowiło w znaczący sposób zmienić plany dotyczące PVP – wszystkie dodatkowe mapy z pierwszego oraz drugiego DLC będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo.

 

[Aktualizacja #1]

I mamy wstępne informacje o Destiny 2: Warmind!

„Destiny 2 – Dodatek II: StrategOS wysyła twojego Strażnika w kolejną niezwykłą podróż. Ana Bray, Strażniczka dawno uznana za zaginioną, poszukuje połączenia z przeszłością... które może zaginąć na zawsze pod polarnymi czapami lodowymi Marsa. Gdy bojsaty ze Złotego Wieku zaczęły spadać i uderzać w lód, zaczął on topnieć, odsłaniając rdzeń StrategOSa Rasputina oraz starożytną armię Roju, która miała go zniszczyć. Wyzwolony Rój służy teraz swemu bogu, Xolowi. Pomóż Anie odkryć jej przeszłość i zniszcz ogromnego boga-czerwia Roju, zanim będzie za późno.”

DLC zaoferuje:

  • Całkowicie nowy najazd na legowisko: Iglica Gwiazd
  • Nową tematyczną broń, pancerze i wyposażenie
  • Całkiem nową aktywność: Eksterminacja Roju
  • Całkowicie nową starożytną broń - oszczep Walkiria
  • Nowe szturmy
  • Nowe misje fabularne i przygody
  • Nowy zestaw lokacji na polarnych czapach Marsa
  • Dostęp do aren wieloosobowych w meczach prywatnych

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: