Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2018 19:36
Crackdown 3 ma napędzić sprzedaż Xbox One
1216V

Crackdown 3 ma napędzić sprzedaż Xbox One

Microsoft ma w swoim rękawie jeszcze kilka niespodzianek na 2018 rok, które zostaną zaprezentowane na tegorocznym E3, jednak zdaniem jednego z branżowych analityków, to właśnie Crackdown 3 ma skłonić graczy do kupienia Xboksa One.

Crackdown 3 zostało pierwszy raz zaprezentowane w 2014 roku. Przez ostatnie lata kilkukrotnie spojrzeliśmy na grę, jednak trudno w tym wypadku mówić o wybitnej oprawie ze świetnie zapowiadającą się historią.

Crackdown 3 może zadebiutować wkrótce. Brazylijczycy są gotowi na produkcję

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, ale według przecieków Crackdown 3 ma trafić na Xboksa One i komputery osobiste już wkrótce. W sprawie gry wypowiedział się Michael Pachter, który uważa, że nadchodząca pozycja ma skłonić graczy do kupienia Xboksa One.

„Crackdown to niesamowita seria, a jeśli Crackdown 3 jest dobry, to będzie napędzał sprzedaż konsoli. To naprawdę dobra marka, ale znowu nie dla każdego.”

Zdaniem Pachtera to właśnie takie tytuły jak Crackdown 3 oraz State of Decay 2 mają zachęcać graczy do kupowania Xboksów One. Szczerze mówiąc trudno mi zgodzić się ze specjalistą, bo mam wrażenie, że tylko nowe IP powiększą bazę użytkowników amerykańskiego sprzętu.

Crackdown 3 może okazać się sporą ciekawostką, jednak wiele zależy od dwóch czynników – czy twórcy znacząco rozbudowali grę od ostatnich pokazów i czy fabuła nie będzie wyłącznie wydmuszką do kolejnych powtarzalnych zadań.

Źródło: https://gamingbolt.com/crackdown-3-could-drive-xbox-one-sales-according-to-michael-pachter

Tagi: Crackdown 3 Microsoft PC Sumo Digital xbox one

Nie przegap