Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 14:09
Crackdown 3 może zadebiutować wkrótce. Brazylijczycy są gotowi na produkcję
799V

Crackdown 3 może zadebiutować wkrótce. Brazylijczycy są gotowi na produkcję

Amerykańska korporacja przygotowuje się do wielkiej premiery Crackdown 3. Gra według przecieków ma zadebiutować już wkrótce, więc Microsoft powinien szykować przynajmniej kilka niespodzianek na drugą połowę roku.

Microsoft zapowiedział przygotowanie ogromnego wydarzenia na tegorocznym E3. Korporacja na wydarzeniu ma przedstawić gry, które zadebiutują jeszcze w tym roku. Wiele na to wskazuje, że Amerykanie mają w rękawie przynajmniej kilka asów.

Xbox Game Pass. Cena, gry, hity i szczegóły

Aktualnie katalog ekskluzywnych gier Microsoftu na 2018 rok to Sea of Thieves (20 marca), State of Decay 2 (22 maja), ale już wkrótce powinniśmy otrzymać konkrety dotyczące Crackdown 3. Gra została oceniona przez Brazylijczyków – tytuł jest „niezalecany dla dzieci przed szesnastym rokiem życia”.

Pojawienie się tytułu w Brazylii nie jest przypadkowe – według plotek premiera odbędzie się już wkrótce, a dokładnie 29 czerwca gra powinna wylądować na półkach sklepowych i w Xbox Game Pass. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to podczas E3 możemy spodziewać się większej prezentacji.

Warto zwrócić uwagę na kalendarz wydawniczy – Microsoft może wrzucić kolejny tytuł na wyłączność w przeciągu pierwszych miesięcy 2018 roku. Amerykanie muszą w tej sytuacji szykować przynajmniej kilka niespodzianek na okres od lipca do grudnia.

Takim pewniakiem na pewno jest Forza Horizon 4, jednak pozycja Playground Games powinna dopiero otworzyć worek tegorocznych premier – w końcu Phil Spencer ze swoją ekipą już wielokrotnie zapowiadał, że tegoroczne E3 będzie przełomowe.

Źródło: https://gamingbolt.com/crackdown-3-gets-rated-by-brazilian-board-suggesting-that-its-release-is-near

Tagi: Crackdown 3 Microsoft Sumo Digital xbox one