Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 14:05
Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie naprawiony na PlayStation 4. Twórcy poprawią grafikę
2032V

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie naprawiony na PlayStation 4 Pro. Twórcy poprawią grafikę

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy naszą społeczność o obniżeniu jakości oprawy w Wiedźminie 3: Dziki Gon w wersji na PlayStation 4 Pro. Twórcy dostrzegają problem i zamierzają upiększyć produkcję w wersji na konsolę Sony.

Sympatycy japońskiej konsoli bardzo długo czekali na pełne wsparcie HDR w Wiedźminie 3: Dziki Gon, a gdy aktualizacja w końcu trafiła na serwery, okazało się, że twórcy w niektórych miejscach obniżyli jakość oprawy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zaliczył downgrade na PlayStation 4

Aktualizacja 1.61 została dokładnie sprawdzona przez specjalistów z Digital Foundry, którzy nie ukrywali, że gra w edycji na PlayStation 4 Pro wygląda świetnie, jednak autorzy zmniejszyli odległość rysowania obiektów, czy też obniżyli jakość oddalonych detali (przykładowo liście na drzewach).

Brytyjczycy przedstawili dowody, autorzy nie mogli ukrywać problemów na sprzęcie Japończyków, więc CD Projekt RED potwierdził przygotowanie kolejnej aktualizacji, która ma poprawić niedogodności:

Aktualnie nie poznaliśmy informacji, kiedy możemy spodziewać się opublikowania łatki, jednak gdy CD Projekt RED będzie gotowy do przedstawienia szczegółów, to na pewno Was o tym poinformujemy.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: aktualizacja CD Projekt RED patch playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap