Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2018 21:30
Cyberpunk 2077 na E3! CD Projekt RED pokaże „RPG na aktualną generację”
4752V

Cyberpunk 2077 na E3! CD Projekt RED pokaże „RPG na aktualną generację”

Szykuje się jedna z najciekawszych imprez w naszej branży od lat. Organizatorzy E3 przedstawili harmonogram imprezy i na wydarzeniu ma zostać zaprezentowana produkcja od CD Projekt RED.

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki, według których CD Projekt RED szykuje się na prezentację Cyberpunk 2077. Firma potwierdziła swoje uczestnictwo na E3, jednak dotychczas nie wiedzieliśmy, czy podczas show zostanie pokazany jakikolwiek projekt.

Cyberpunk 2077 to podobno FPS

Dzisiaj organizatorzy E3 ujawnili harmonogram imprezy i według oficjalnych informacji CD Projekt RED będzie prezentował grę RPG przygotowaną na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Lista nie została oczywiście upiększona nazwą „Cyberpunk 2077”, jednak jak wiadomo to właśnie ten tytuł jest aktualnie najważniejszym projektem rodzimego studia, który ma trafić do nas w przeciągu następnych lat.

Możemy w tej sytuacji spodziewać się prezentacji na jednej z konferencji – szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeśli przedstawiciele CD Projekt RED pojawią się podczas wydarzenia organizowanego przez Microsoft. Jak wiadomo już wcześniej pojawiła się plotka, według której na show Phila Spencera zobaczymy grę Polaków.

W sumie mogliśmy się spodziewać, że ten „dzień” nadchodzi, ponieważ Polacy małymi krokami zwiastują powrót Cyberpunka 2077 na salony. Nie możemy zapomnieć o magicznym „beep”, które pobudziło sieć, a w ostatnich tygodniach nie milkną plotki dotyczące produkcji. Według najnowszej – CD Projekt RED przygotowuje FPS-a z rozbudowanymi elementami RPG.

E3 Cyberpunk 2077

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/official-e3-schedule-confirms-that-cd-projekt-red-will-present-a-role-playing-game/

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 e3 e3 2018