Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 18:45
Call of Duty: Black Ops 4 z trybem sieciowym podobnym do Overwatch. Bohaterowie wchodzą do gry
1638V

Call of Duty: Black Ops 4 z trybem sieciowym podobnym do Overwatch. Bohaterowie wchodzą do gry

Nie mam dobrych wieści dla fanów Call of Duty. Kolejny przeciek sugeruje zupełne porzucenie standardowej rozgrywki znanej z poprzednich odsłon. Twórcy rezygnując z kampanii, zdecydowali się na pełne przebudowanie trybu sieciowego. To będzie Call of Duty Overwatch lub Call of Duty Lawbreakers.

Overwatch cieszy się ogromną popularnością i podobno właśnie ten tytuł jest inspiracją deweloperów Call of Duty: Black Ops 4. Według najnowszych plotek Treyarch postanowiło porzucić znane zasady i zaoferować spory powiew świeżości.

Call of Duty: Black Ops 4 z wykastrowanym Battle Royale? Twórcy nie mają czasu

Najnowszy wyciek potwierdza doniesienia charlieINTEL (strona zajmująca się grami z serii Call of Duty) i Call of Duty: Black Ops 4 opiera się na zmaganiach znanych z między innymi Overwatch oraz Lawbreakers.

Szczegółami postanowił pochwalić się jeden z testerów, którego słowa mogą zwiastować najgorszy tryb sieciowy w dziejach Call of Duty. Tytuł opiera się teraz na zmaganiach bohaterów, których możemy określić jako rozwinięta formuła specjalistów z Call of Duty: Black Ops 3. Deweloperzy niemal całkowicie usunęli z gry perki, a kill streaki zostały w pełni przebudowane – pierwotnie testerzy nie mogli przywołać helikopterów czy też nie mogli zadbać o specjalny nalot, a po prostu heros dzięki kill streakowi otrzymywał „potężne atuty”. Jednym z takich „skilli” była zmiana normalnego biegania na system znany z Black Ops 3 (bieganie po ścianach).

Testerzy byli załamani taką wizją rozgrywki, więc twórcy wprowadzili pewne zmiany – dodali normalne kill streaki, a możliwości bohaterów zostały ograniczone, jednak tak naprawdę nie wiadomo, jaka wizja gry zostanie przedstawiona w dniu premiery.

W prostych słowach podsumujemy:

  • Brak kampanii
  • Zmagania sieciowe podobne do Overwatch
  • Battle Royale z ograniczeniami
  • Zombie (aktualnie bez szczegółów)

Zapowiada się spory sukces…

Źródło: https://charlieintel.com/2018/04/19/rumor-new-call-of-duty-black-ops-4-leaks-indicates-mp-is-similar-to-overwatch/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Overwatch plotka Treyarch