Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2018 17:38
Cyberpunk 2077 to podobno FPS
3355V

Cyberpunk 2077 to podobno FPS

CD Projekt RED ukrywa wszystkie informacje dotyczące swojej nadchodzącej produkcji i nie jest to podobno przypadek. Według najnowszych plotek, twórcy growych przygód Wiedźmina tym razem zdecydowali się na stworzenie strzelanki.

Jeszcze w tym roku powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące Cyberpunk 2077. Twórcy z CD Projekt RED potwierdzili pojawienie się na E3 2018, podczas którego – według doniesień – może zostać zaprezentowany zwiastun gry.

Cyberpunk 2077 potrzebuje gotówki, więc CD Projekt nie chce dzielić się zyskami

Zanim jednak otrzymamy oficjalne materiały, możemy zapoznać się z najnowszą plotką. Redakcja Gry-Online.pl opierając się na własne źródła, informuje, że Cyberpunk 2077 będzie przedstawicielem gatunku FPS z wieloma elementami znanymi z gier RPG.

Produkcja to jednocześnie największy projekt CD Projekt RED od lat – nad Cyberpunk 2077 pracuje ekipa z Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Według najnowszych plotek, Krakowianie mają kreować fragment historii, który odbędzie się na Księżycu. Gameplay będzie dynamiczny, a jednym z elementów rozgrywki jest podobno chodzenie po ścianach znane z futurystycznych odsłon Call of Duty, czy też Titanfall.

Cyberpunk 2077 byłby w tej sytuacji bezpośrednim konkurentem do marki Square Enix – jak wiadomo Deus Ex został aktualnie odłożony do szuflady, jednak Adam Jensen ma powrócić, więc w przeciągu następnych lat powinniśmy poznać nową grę z tej serii.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak konkrety powinniśmy otrzymać w przeciągu dwóch następnych miesięcy – E3 odbywa się w dniach 12-15 czerwca.

Wyobrażacie sobie pierwszoosobową strzelankę z rozbudowanymi elementami RPG od twórców Wiedźmina? ;)

Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=108941

Tagi: