Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2018 19:10
Assassin's Creed: Origins z oficjalnymi kodami
1981V

Assassin's Creed: Origins z oficjalnymi kodami

Francuska korporacja planuje nadal rozwijać Assassin's Creed: Origins. Według plotek tytuł otrzyma jeszcze serię dodatków, ale zanim otrzymamy konkretne zapowiedzi, firma udostępniła oficjalne kody do produkcji.

Ubisoft wciąż nie potwierdził planów dotyczących nowej odsłony serii Assassin’s Creed. Zdaniem przecieków kolejne miesiące upłyną pod znakiem dopakowania Egiptu, a nowa opowieść trafi do graczy dopiero w przyszłym roku.

Assassin's Creed: Origins - recenzja gry. Asasyn chce zostać... Wiedźminem

Odnoszę jednocześnie wrażenie, że Francuzi mogą nas jeszcze wielokrotnie zaskoczyć. Od dzisiaj gracze mają dostęp do oficjalnych kodów, a dokładnie do „Animus Control Panel”, który pozwala stworzyć unikalne doświadczenie w Starożytnych Egipcie.

Ta przyjemność jest dostępna wyłącznie na PC i pozwala na modyfikowanie lub jak kto woli „hakowanie” produkcji, by stworzyć „swoją wersję Assassin’s Creed: Origins”. Do naszej dyspozycji autorzy oddali około 70 opcji w 11 różnych kategoriach.

W tym wypadku bez problemu zmienimy postać, prędkość ruchów, moc uderzenia, zasięg widzenia NPC, szybkość przeciwników, włączymy nieregularne decyzje, zmienimy czas ogłuszenia, a nawet zwiększymy liczbę zwierząt do oswajania.

Twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że za pomocą tych kodów nie stworzymy zupełnie nowej rozgrywki, jednak bez problemu zmienią doświadczenie. Opcje mogą spodobać się graczom, którzy już poznali całą opowieść z Assassin’s Creed: Origins, ale chcą jeszcze pobiegać po Egipcie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin’s Creed: Origins cheat kody Ubisoft

Nie przegap