Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 15:29
Call of Duty: Black Ops 4 z wykastrowanym Battle Royale? Twórcy nie mają czasu
812V

Call of Duty: Black Ops 4 z wykastrowanym Battle Royale? Twórcy nie mają czasu

Informatorzy z całego świata są pewni braku fabularnej kampanii w Call of Duty: Black Ops 4. Teraz nadciągają do nas nowe wieści, które mają sugerować, że nawet zmagania Battle Royale mogą zostać mocno ograniczone.

Wszystkie największe branżowe media informują o braku kampanii w Call of Duty: Black Ops 4, jednak teraz do głosu doszedł brytyjski Eurogamer. Dziennikarze otrzymali konkretne szczegóły dotyczące problemów produkcji.

Call of Duty: Black Ops 4 może nie otrzymać tradycyjnej kampanii

Zdaniem redakcji, już na początku roku Treyarch zrozumiało, że nie może przygotować odpowiedniej fabularnej kampanii i w tym momencie zrezygnowano z tego wariantu zabawy. Twórcy porzucili pracę i zdecydowali się w pełni skupić na rywalizacji sieciowej oraz trybie zombie.

Jednak nawet w takiej sytuacji pojawił się problem – czas. Premiera Call of Duty: Black Ops 4 została zaplanowana już na początek października, więc autorzy mają ograniczone możliwości dotyczące rozwoju produkcji.

Według przecieków, twórcy zdecydowali się przygotować zmagania Battle Royale, ale ze względu na brak czasu, rywalizacja może zostać okrojona. Na mapie może nie pojawić się 100 graczy, ponieważ autorom brakuje czasu na dopracowanie poszczególnych elementów. Programiści chcą osiągnąć tę liczbę i zaoferować dopracowany produkt, jednak nie powinniśmy być specjalnie zaskoczeni, jeśli Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma znacznie pomniejszone pojedynki.

Rywalizację Battle Royale ma projektować Raven Software – ekipa zasłynęła z Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ale według plotek studio nie opracowuje kolejnego kotleta z tego uniwersum. 

Warto pamiętać, że już wcześniej informowałem o projekcie w Call of Duty: Online – Activision na chińskim rynku testuje zmagania Battle Royale zmniejszone do 18 graczy. W tym wypadku mapy są znacznie mniejsze.  

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-04-18-sources-call-of-duty-black-ops-4-doesnt-have-a-single-player-campaign

Tagi: Activision battle royale Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch