Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2018 17:50
Jurassic World: Upadłe Królestwo na ostatecznym zwiastunie
1081V

Jurassic World: Upadłe Królestwo na ostatecznym zwiastunie

Mnóstwo wielkich i niebezpiecznych dinozaurów znajdziecie w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Upadłe Królestwo. Jest to ostateczna prezentacja produkcji przed wielką premierą. Siadajcie wygodnie i oglądajcie.

Jurassic World: Upadłe Królestwo to kolejna odsłona uznanej serii. Za scenariusz opowieści odpowiadają Derek Connolly (m.in. "Jurassic World, "Kong: Wyspa Czaszki", "Star Wars: Episode IX") oraz Colin Trevorrow (m.in. "Na własne ryzyko", "Jurassic World", "Powieść Henry'ego").

Jurassic World Evolution. Data premiery, zwiastun i gameplay

Dzisiaj nie możemy już narzekać na brak konkretów. Universal Pictures zdecydowało się ujawnić sporo szczegółów dotyczących historii, więc jeśli obawiacie się o spoilery – lepiej unikajcie „ostatecznego zwiastuna”.

Jurassic World: Upadłe królestwo trafi do polskich kin już 8 czerwca, więc jest to ostatni dzwonek na podgrzanie atmosfery przed debiutem. Na pierwsze recenzje musimy jeszcze zaczekać – warto pamiętać, że reżyserem filmu jest J.A. Bayona, który dotychczas zasłynął z między innymi „Sierociniec”, „Niemożliwe”, „Dom grozy” i „Siedem minut po północy”.

Sympatycy uniwersum nie mogą również zapomnieć o grze Frontier Developments – w Jurassic World Evolution otrzymamy możliwość tworzenia wielkich parków rozrywki z dinozaurami w roli głównej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film jurassic world: fallen kingdom trailer upadłe królestwo zwiastun