Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2018 16:07
Jurassic World Evolution. Data premiery, zwiastun i gameplay
1102V

Jurassic World Evolution. Data premiery, zwiastun i gameplay

Szykujcie się na tworzenie wielkich parków rozrywki z jeszcze większymi dinozaurami. Frontier Developments przedstawiło materiały z Jurassic World Evolution, które wyglądają naprawdę nieźle. To może być jedna z większych niespodzianek 2018 roku.

Kilka tygodni temu w Los Angeles odbył się specjalny pokaz Jurassic World Evolution, na którym dziennikarze mogli zapoznać się z grą. Jeden z fanów serii postanowił nawet pochwalić się zdjęciem z wydarzenia, na którym była pokazana prezentacja z datą premiery…

W Jurassic World Evolution pojawi się Jeff Goldblum. Gra zmierza na 3 platformy

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Jurassic World Evolution trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste dokładnie 12 czerwca, a na deser oglądamy konkretne materiały. Twórcy nie tylko pokazują zwiastun, ale pozwalają spojrzeć na długie fragmenty rozgrywki.

Jurassic World Evolution wygląda ciekawie. Nigdy nie sądziłem, że przez dobre 30-minut będę z zainteresowaniem przyglądał się tworzeniu parku rozrywki z dinozaurami, ale Frontier Developments wykuło tytuł, który może zainteresować szerokie grono odbiorców – nie tylko fanów przerośniętych zwierzaków.

Zaprezentowana rozgrywka pochodzi z wersji na PC, ale edycja na konsole powinna wyglądać identycznie. Pamiętajcie, że w projekt został zaangażowany Jeff Goldblum, który został reżyserem i przedstawi graczom wszystkie smaczki związane z produkcją.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Frontier Developments gameplay Jurassic World Evolution zwiastun