Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2018 20:14
Sony pomaga zabezpieczyć konta PlayStation Network
3175V

Sony pomaga zabezpieczyć konta PlayStation Network

Japońska korporacja przygotowała dwa materiały, które mają pomóc graczom zabezpieczyć ich konta PlayStation Network. Porady sprawią, że będziecie w spokoju spać i zminimalizujecie problem z przejęciem konta na przykładowo PlayStation 4.

Przejęcie konta PlayStation Network jest bardzo bolesne, bo gracze nie tylko tracą swój unikatowy pseudonim, nie mają dostępu do listy znajomych, ale również nie mogą grać w produkcje kupione przez PlayStation Store.

PlayStation 5 ma zadebiutować dopiero za kilka lat. Mark Cerny rozmawia z deweloperami

Z opowieści znajomych wiem, że bardzo dobrze działa pomoc PlayStation, która po jednym telefonie potrafi przywrócić konto prawowitemu właścicielowi, ale po co się męczyć, wydzwaniać i oczywiście stresować? 

Firma przygotowała dwa materiały, które pokazują, jak w prosty i bezbolesny sposób można zadbać o dodatkowe zabezpieczenie. Zakładając „Pytanie bezpieczeństwa” będziecie mieć pewność, że nikt nie przejmie dostępu do Waszego konta, ponieważ przy zmianie hasła należy dobrze odpowiedzieć na „Security Question”.

Pytanie można ustawić za pomocą konsoli lub logując się na stronie Japończyków – właśnie z tego powodu powstały dwa filmy. Jest to na pewno kapitalne rozwiązanie, którym warto się zainteresować. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 sony zabezpieczenia