Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.04.2018 13:10
Sea of Thieves. Nowy region, okręt, przeciwnicy i przygody. Za darmo!
1299V

Sea of Thieves. Nowy region, okręt, przeciwnicy i przygody. Za darmo!

Piraci niespecjalnie przejęli się krytyką. Nawet raczej chłodne przyjęcie Sea of Thieves w recenzjach nie zaszkodziło sprzedaży tego szpila.

Sprzedaż Sea of Thieves okazała się wysoka a fani Sea of Thieves, którzy zamierzają spędzić więcej czasu na okrętach, będą mieć co robić. Na oficjalnej stronie gry pojawił się komunikat, w którym deweloperzy zapowiadają nadciągające atrakcje w rzeczonej produkcji.

Agony ocenzurowane na konsolach

Do końca kwietnia ekipa Rare chce wyeliminować wszystkie pozostałe bugi i niedogodności, na jakie skarżą się fani. Dalej jednak, już w maju, studio zacznie publikować zupełnie nową zawartość.

Na pierwszy rzut idzie The Hungering Deep, które zostanie wydane w maju. W dodatku pojawi się nowy potężny przeciwnik sterowany przez SI. Gracze będą musieli połączyć siły, by mieć szansę w walce z tym zagrożeniem.

"Dodamy nowe mechanizmy, które pomogą graczom w tej przygodzie i zapewnimy ciekawe nagrody, będące częścią tego wydarzenia. Oprócz tego uruchomimy w maju nasz cotygodniowy program, w którym będziemy regularnie wprowadzić nowe elementy mechaniki i zapewniać graczom świeże wydarzenia i nagrody".

To oczywiście nie koniec atrakcji w Sea of Thieves. Rare planuje latem wydać aktualizację Cursed Sails, w której otrzymamy nowy typ okrętu. Następnie dostaniemy Forsaken Shores, które wprowadzi świeży region świata. Podobnie jak The Hungering Deep aktualizacje wprowadzą nowe mechanizmy gameplayowe, zagrożenia ze strony SI oraz wyzwania i nagrody.

Studio potwierdziło, że wszystkie dodatki i aktualizacje będą darmowe.


Tagi: gratis pc Rare Sea of Thieves xbox one