Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2018 08:19
Kingdom Hearts 3 z nowym zwiastunem. Świat zainspirowany klasyką i "ruskimi jajkami"
1022V

Kingdom Hearts 3 z nowym zwiastunem. Świat zainspirowany klasyką i "ruskimi jajkami"

Dla fanów Kingdom Hearts tydzień nie mógłby się zacząć lepiej (no, dobra... mógłby). Z samego rana Square Enix opublikowało nowy zwiastun wyczekiwanego RPG-a akcji.

Zwiastuny to miłe prezenty dla fanów Kingdom Hearts, ale idealnie byłoby, gdyby japońska korporacja podała w końcu dokładny termin premiery Kingdom Hearts 3. Póki co Square Enix podał, że gra trafi na rynek w 2018 roku, ale bez żadnych konkretnych deklaracji.

Nowy zwiastun God of War

Pozostaje nam oglądanie najnowszego zwiastuna Kingdom Hearts 3. Tym razem sprawdzimy scenki z Classic Kingdom, czyli świata zainspirowanego przez najstarsze, czarnobiałe kreskówki Walta Disneya i... proste przenośne gierki, w stylu "ruskich jajek" (a w zasadzie w stylu konsolek Game & Watch), które były w latach 80. i we wczesnych latach 90. popularne w Polsce.

W zwiastunie nie brakuje materiałów z minigierek, które będą dostępne w Kingdom Hearts 3. Okazuje się, że to kilka różnych tytułów w stylu tego, co Nintendo oferowało w pierwszej połowie lat 80. na Game & Watch. 

Dla osób, które nie miały przyjemności trzymać w ręku takich cudeniek, umieszczam również filmik autorstwa ARHN.EU, w którym wytłumaczono fenomen "ruskich jajek" w Polsce. Miłego oglądania!

 

Tagi: humor kingdom hearts Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III Square Enix