Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2018 15:10
Dark Crimes zwiastun polsko-amerykańskiego filmu. Jim Carrey, Agata Kulesza i Robert Więckiewicz na ekranie
1585V

Dark Crimes zwiastun polsko-amerykańskiego filmu. Jim Carrey, Agata Kulesza i Robert Więckiewicz na ekranie

Jim Carrey wskoczył w buty detektywa, który ma za zadanie rozwiązanie sprawy z Wrocławia. Film został w całości przygotowany w Polsce, a na ekranie zobaczymy jeszcze między innymi Agatę Kuleszę, Roberta Więckiewicza, czy też Charlotte Gainsbourg.

Dark Crimes to polsko-amerykański thriller wyreżyserowany przez Alexandrosa Avranasa („Without”, „Miss Violence”, „Love Me Not”) i wszystkie sceny zostały nagrane w naszym pięknym Krakowie. Scenariusz przygotował Jeremy Brock, który zgarnął dwie nagrody BAFTA za „Ostatni król Szkocji”.

Future World na zwiastunie. Mad Max z Millą Jovovich i Jamesem Franco

Szczerze mówiąc jestem zaintrygowany, ponieważ film został przygotowany tak naprawdę już w 2016 roku – wtedy to odbyła się premiera na Warszawskim Festiwalu Filmowym, ale wciąż nie doczekaliśmy się kinowej dystrybucji. Produkcja wskoczy do amerykańskich kin 11 maja, a Polacy? Muszą niestety czekać na oficjalne informacje.

Dark Crimes przedstawia historię detektywa, który zajmuje się śledztwem zabójstwa pewnego biznesmena. Sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ wydarzenie przypomina mu morderstwo opisane w powieści pisarza o nazwisku Kozlow.

W filmie wystąpili między innymi: Jim Carrey (Tadek), Agata Kulesza (Marta), Charlotte Gainsbourg (Kasia), Robert Więckiewicz (Greger), Zbigniew Zamachowski (Łukasz) i Piotr Głowacki (Wiktor).

Dzisiaj możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun:

Źródło: https://www.eska.pl/cinema/news/dark-crimes-jim-carrey-i-agata-kulesza-w-mrocznym-thrillerze-z-czym-to-sie-aa-f38g-RnGn-oBSj.html

Tagi: dark crimes film trailer zwiastun