Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2018 20:30
Future World na zwiastunie. Mad Max z Millą Jovovich i Jamesem Franco
1466V

Future World na zwiastunie. Mad Max z Millą Jovovich i Jamesem Franco

James Franco, Milla Jovovich, Suki Waterhouse, Lucy Liu, a nawet Snoop Dogg wystąpią w filmie zatytułowanym "Future World", który powinni wrzucić na radar fani Mad Maxa. Pierwszy zwiastun opublikowany przez Lionsgate Movies wygląda naprawdę nieźle.

Szczerze mówiąc jeszcze 30 minut temu nie słyszałem o Future World, ale teraz chętnie będę przyglądał się kampanii promocyjnej filmu. Premiera produkcji odbędzie się już 25 maja, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać kolejne materiały prezentujące zniszczony świat.

Han Solo: Gwiezdne wojny. Drugi zwiastun dostępny!

Future World zaprowadza nas do postapokaliptycznego świata, gdzie wciąż brakuje wody oraz benzyny. W tych nieprzyjemnych okolicznościach główny bohater musi odnaleźć lek dla swojej chorej matki, ale nie będzie to miła przejażdżka po pięknej pustyni. Na swojej drodze mężczyzna spotka między innymi cyborga-zabójcę, w którą wcieliła się Suki Waterhouse.

Film jest określany jako „nowy Mad Max” z mniejszym budżetem, ale ja chętnie go sprawdzę… Może nie wskoczę do kina na premierę, ale z przyjemnością zapoznam się z recenzjami.  

Reżyserami produkcji zostali James Franco oraz Bruce Thierry Cheung, a scenariusz przygotowali Jeremy Cheung, Jay Davis oraz ponownie Bruce Thierry Cheung.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Film future world trailer zwiastun