Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2018 13:31
Wiedźmin 3: Dziki Gon z HDR na PS4 i PS4 Pro. Patch ulepsza grę
2721V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z HDR na PS4 i PS4 Pro. Patch ulepsza grę

CD Projekt RED zakończył prace nad kolejną aktualizacją do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Twórcy zdecydowali się spełnić prośby fanów i przygotowali pełne wsparcie HDR oraz jednocześnie ulepszyli produkcję na japońskim sprzęcie.

Twórcy growych przygód Wiedźmina pierwotnie nie zamierzali przygotowywać dodatkowej łatki wykorzystującej moc PlayStation 4 Pro, ale sytuacja zmieniła się po wrzuceniu na rynek Xboksa One X. Oba urządzenia otrzymały stosowne aktualizacje, jednak twórcy postanowili dopieścić Wiedźmina 3: Dziki Gon na obu platformach.

Hania z PlayStation Polska jako Yennefer

Tytuł został upiększony na Xboksie One X, a teraz nadszedł czas na wykorzystanie HDR na konsoli Japończyków. Twórcy właśnie potwierdzili przygotowanie aktualizacji na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, która zajmuje się:

  • Wsparciem HDR
  • Optymalizacją wydajności
  • Poprawą stabilności
  • Usuwa błędy w lokalizacji
  • Drobnymi udoskonaleniami wizualnymi 

Najważniejszą nowością jest oczywiście upiększona oprawa. Akurat w tym tytule od początku trudno było narzekać, ale HDR robi różnicę w każdej produkcji, w której został odpowiednio przygotowany. Autorzy dodatkowo zajęli się kilkoma poprawkami gry, ale niestety nie otrzymaliśmy pełnej listy zmian.

Źródło: Twitter.com

Tagi: aktualizacja CD Projekt RED patch Wiedźmin 3: Dziki Gon