Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2018 15:03
Hania z PlayStation Polska jako Yennefer
4946V

Hania z PlayStation Polska jako Yennefer

Nowa prezenterka PlayStation Polska postanowiła zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Hania wskoczyła w buty Yennefer i w konsekwencji możemy spojrzeć na bardzo ładne zdjęcia wykonane przez Kamila Rygiela.  

Hania została przedstawiona przez PlayStation Polska już w ubiegłym roku. Nowa prezenterka zajęła miejsce Kingi, która dołączyła do ESL Polska. Aktualnie nową twarz PS Polska możemy oglądać na między innymi wszystkich branżowych wydarzeniach, czy też systematycznych streamach.

PlayStation Polska prezentuje nowe PlayStation EXTRA. Hania ujawnia zmiany

Dzisiaj możemy spojrzeć na Hanię z odrobinę innej strony. Prezenterka postanowiła wskoczyć w cosplay Yennefer, czyli ukochanej Geralta. Mogę śmiało uznać, że uroda przedstawicielki PlayStation Polska pasuje do tej postaci, więc projekt wygląda naprawdę nieźle.

Zmierzenie się z tą postacią na pewno nie jest łatwe – szczególnie w naszym kraju – ale myślę, że Hania poradziła sobie z zadaniem.  Zdjęcia zostały wykonane przez Kamila Rygiela, który zajmuje się fotografią portretową – zachęcam do spojrzenia na jego prace.

A jak Wy oceniacie Yennefer? Teraz choć CD Projekt RED nie zaoferuje nam nowej przygody Wiedźmina, to nie możemy zapomnieć, że Geralt trafi jeszcze do Soulcalibur VI, a jednocześnie gracze otrzymają możliwość zapoznania się z fabularnymi dodatkami do Gwinta.

Hania z PlayStation Polska

Tagi: cosplay hania z playstation playstation polska wiedźmin Wiedźmin 3: Dziki Gon