Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 20:04
Xbox Live Gold za darmo kupując Xbox Game Pass. Wyciekła promocja Microsoftu
3949V

Xbox Live Gold za darmo kupując Xbox Game Pass. Wyciekła promocja Microsoftu

Amerykańska korporacja szykuje ciekawą promocję, która powinna zainteresować wielu graczy. Firma może rozdać Xbox Live Gold klientom Xbox Game Pass. Miejmy nadzieję, że będzie to początek wielkiej integracji obu usług.

Już wcześniej zapowiadałem, że w nocy odbędzie się kolejny Inside Xbox. Wydarzenie ma skupić się na Wstecznej Kompatybilności z pierwszego Xboksa, ale już przed imprezą pojawiły się informacje dotyczące gier dostępnych w usłudze.

Morrowind wkrótce na Xbox One. Microsoft poszerza Wsteczną Kompatybilność

Drugą niespodzianką szykowaną przez Microsoft jest promocja na Xbox Live Gold. Na konsoli Amerykanów pojawił się logotyp zapowiadający następującą ofertę:

„Odbierz za darmo Xbox Live Gold przy zakupie Game Pass”

Trudno powiedzieć, czy będzie to stała oferta, ale wyobrażacie sobie, gdyby Microsoft zdecydował się połączyć usługi? Odnoszę wrażenie, że jest to odrobinę zbyt piękny obraz, jednak Amerykanie mogą pozytywnie zaskoczyć.

Nawet jeśli propozycja będzie dostępna przez limitowany czas, to na pewno wielu graczy skusi się na taką ofertę – w końcu Xbox Game Pass otrzymuje systematycznie mocne gry, a Xbox Live Gold pozwoli zainteresowanym miedzy innymi postrzelać w Sieci.

Promocja powinna zostać aktywowana i zarazem przedstawiona w nocy.

Mateusz, dzięki za link!

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft promocja przeciek Xbox Game Pass xbox live gold xbox one