Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2018 15:07
Morrowind wkrótce na Xbox One. Microsoft poszerza Wsteczną Kompatybilność
1011V

Morrowind wkrótce na Xbox One. Microsoft poszerza Wsteczną Kompatybilność

W nocy odbędzie się kolejny odcinek Inside Xbox, w którym otrzymamy informacje dotyczące rozszerzenia Wstecznej Kompatybilności. Na nieszczęście Microsoftu, konkrety wyciekły do Sieci przed czasem, więc już teraz możemy powitać między innymi Morrowinda na Xboksa One.

W ubiegłym tygodniu Microsoft zapowiadał temat główny drugiego odcinka Inside Xbox. Microsoft zdecydował się skupić na Wstecznej Kompatybilności i podczas wydarzenia mamy otrzymać informacje dotyczące gier z pierwszego Xboksa, które trafią na Xboksa One.

Microsoft banował graczy na Xbox Live za dzielenie się screenami i recenzowanie gry

Wydarzenie odbędzie się w nocy, ale już teraz możemy zapoznać się z kolejnymi tytułami z pierwszego Xboksa, które będą dostępne na Xboksie One:

  • Morrowind
  • Panzer Elite Action
  • Destroy All Humans
  • Full Spectrum Warrior
  • MX Unleased

Wielu graczy może ucieszyć ten pierwszy tytuł, który choć ma już swoje lata, to oferuje ciekawą opowieść. Oczywiście w tym wypadku możemy oczekiwać stosownych ulepszeń – już wcześniej zespół Microsoftu udowodnił, że dodatkowa moc Xboksa One X potrafi zdziałać cuda i klasyczne tytuły wyglądają znacznie lepiej na nowej generacji Amerykanów.

Bardzo możliwe, że podczas wydarzenia otrzymamy również możliwość spojrzenia na tytuły – w końcu Microsoft zajął się promocją drugiego odcinka Xbox Inside zapowiadając właśnie wielką prezentację tytułów ze Wstecznej Kompatybilności.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft wsteczna kompatybilność xbox one