Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2018 09:47
Steep. Piękne japońskie krajobrazy w zwiastunie Drogi do Olimpiady
392V

Steep. Piękne japońskie krajobrazy w zwiastunie Drogi do Olimpiady

Fani sportów zimowych nie mogą narzekać na brak aktywności Ubisoftu. Firma niedawno zapowiadała cały rok gratisowych wyzwań w Steep. Dziś pora na nowy zwiastun rozszerzenia Droga do Olimpiady.

W lutym Ubisoft zapowiedział Live Activities Season, czyli serię wyzwań w Steep, która nagradzana będzie ekskluzywnymi zestawami ekwipunku. Co 3 miesiące Ubisoft zaserwuje nam nowe zadania. Pierwsza uch partia zostanie uruchomiona już 1 kwietnia i potrwa do 29 czerwca. Drugi i trzeci sezon zostanie uruchomiony od lipca do września a następnie od października do grudnia.

Steep z całym rokiem nowych wyzwań

Niedawno Steep doczekało się aktualizacji zimowej, w której m.in. zniesiono dotychczasowy limit poziomów postaci. Tym razem Ubisoft promuje rozszerzenie Droga do Olimpiady na zwiastunie. W dodatku otrzymujemy nowy tryb fabularny, bazujący na życiu prawdziwych sportowców i bierzemy udział w takich dyscyplinach jak Downhill, Halfpipe, Cross i Slpestyle. Powalczyć będzie można w tych wyzwaniach z innymi graczami online a za zwycięstwa otrzymamy medale.

Poniżej znajdziecie zwiastun Drogi do Olimpiady, przedstawiający nowy obszar z Japonii. DLC wyceniono na 125 zł, ale w aktualnej przecenie rozszerzenie można wyrwać na PS Store za 79 zł.

 

Tagi: droga do olimpiady steep Ubisoft zwiastun