Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.03.2018 09:31
Steep z wielkimi nowościami. Cały rok gratisowych wyzwań
487V

Steep z wielkimi nowościami. Cały rok gratisowych wyzwań

Ubisoft przypomina nam o Steep. Gra otrzyma już na dniach wielkie wydarzenie, które trwać będzie z przerwami do końca roku.

Steep okazało się świetną produkcją dla fanów sportów zimowych. Ubisoft robi co może by przyciągnąć do tej pozycji więcej graczy.

Steep może jednak ominąć Switch

Tym razem wydawca ujawnił istnienie Live Activities Season, czyli serii wyzwań, która nagradzana będzie ekskluzywnymi zestawami ekwipunku. Co 3 miesiące Ubisoft zaserwuje nam nowe zadania. Pierwsza uch partia zostanie uruchomiona już 1 kwietnia i potrwa do 29 czerwca. Drugi i trzeci sezon zostanie uruchomiony od lipca do września a następnie od października do grudnia.

By pozyskać cały zestaw wyposażenia z Sezonu 1, gracze będą prowadzić zmagania w 3 turniejach, 3 wyzwaniach Competition i 3 wyzwaniach Steep. Lepsze nagrody uzyskamy przez uzyskiwanie większej puli punktów. W ramach Turnieju dostępne będą moduły: Free Ride, Pro Racer, Snowpark. W ramach wyzwań Steep pobawimy się we Freeride, Wingsuit i Freestyle. Z kolei Competition to moduły Exploration, Race i Freestyle.

To nie koniec zabiegów Ubisoftu w celu zwiększenia zainteresowania Steep. Gra doczekała się wczoraj aktualizacji zimowej, w której m.in. zniesiono dotychczasowy limit poziomów postaci.


Tagi: pc ps4 steep Ubisoft xone