Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2018 19:30
Call of Duty: WWII The War Machine na efektownym zwiastunie. To jest wojna!
956V

Call of Duty: WWII The War Machine na efektownym zwiastunie. To jest wojna!

Sledgehammer Games zachęca graczy do nowego rozszerzenia. Call of Duty: WWII wkrótce otrzyma dodatek zatytułowany The War Machine i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Materiał prezentuje nowe miejscówki.

Pod koniec ubiegłego miesiąca,  Sledgehammer Games ujawniło The War Machine, czyli drugi dodatek do Call of Duty: WWII. Rozszerzenie zadebiutuje 10 kwietnia na pierwszej platformie – Sony zagwarantowało sobie 30 dniową ekskluzywność.

Call of Duty: WWII The War Machine zapowiedziane. Nowe DLC nadciąga

„Napięcie rośnie w Pakiecie DLC2 "The War Machine" do Call of Duty: WWII. Dołącz do aliantów i powstrzymaj marsz państw Osi na trzech nowych mapach trybu wieloosobowego, pokazujących potęgę i globalny zasięg nazistowskiej machiny wojennej. Przejdź do kontrataku i walcz u boku aliantów podczas inwazji na Sycylię – weź udział w misji trybu Wojna, skupionej na wypełnianiu celów: Operacji Husky. Oprócz tego zapoznaj się z najnowszym rozdziałem Zombie nazistów: Tronem Cieni.”

Powyższymi słowami zapowiada DLC wydawca, który zaprasza graczy na nowy zwiastun. Call of Duty: WWII The War Machine pozwoli nam odwiedzić kolejne trzy mapy, zainteresowani sprawdzą kolejną operację oraz zmierzą się z potworną armią.

Materiał pozwala spojrzeć na wszystkie przygotowane atrakcje i to bez wątpienia jedna z lepszych prezentacji DLC do ostatnich odsłon Call of Duty. Jest szybko, efektownie i prezentacja potrafi zachęcić dodatkowej zawartości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision call of Duty: wwii - the war machine Sledgehammer Games