Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2018 19:12
Call of Duty: WWII The War Machine zapowiedziane. Nowe DLC nadciąga
1258V

Call of Duty: WWII The War Machine zapowiedziane. Nowe DLC nadciąga

Sledgehammer Games właśnie ujawniło wszystkie szczegóły dotyczące drugiego dodatku do Call of Duty: WWII. Twórcy zaprezentowali The War Machine, które już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na PlayStation 4. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Call of Duty: WWII The War Machine to drugi dodatek do cenionej i nagrodzonej produkcji Sledgehammer Games. Autorzy postanowili zaprezentować graczom kolejne mapy, zmagania z biegającymi trupami oraz oczywiście nową operację.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tylko z kampanią

10 kwietnia na PlayStation 4 zadebiutuje Call of Duty: WWII The War Machine. Rozszerzenie będzie na początku dostępne wyłącznie na konsoli Sony, ale w późniejszym terminie dodatek trafi na Xboksa One i komputery osobiste – możemy spodziewać się premiery na kolejnych platformach po 30 dniach.

Twórcy przygotowali trzy nowe mapy i pierwszy raz gracze trafią na pola bitew w Afryce Północnej:

  • Egipt: Po raz pierwszy w Call of Duty: WWII gracze trafią na pola bitew w Afryce Północnej, gdzie stoczą niejedno starcie z piramidami w tle. Czekają na nich walki wokół i wewnątrz starożytnych ruin Gizy, z widokami, które z pewnością rozpozna każdy. Mapa zawiera wnętrze świątyni, które rozgrzewa się do czerwoności podczas intensywnych meczów Dominacji, z bardziej otwartymi korytarzami na zewnątrz po obu stronach budowli. Mapa oferuje coś dla każdego, a preferujący różne style gry gracze poczują się tu jak w domu.
  • Dunkierka: Gracze zmierzą się na piaskach i promenadzie nadmorskiej, francuskiej Dunkierki. Mapa zawiera dużą, otwartą i niebezpieczną plażę otoczoną ciasnymi wnętrzami budynków okalających przestrzeń. Korzystanie z karabinu snajperskiego może być tu efektywne, ale agresywny bieg i szybkie strzały mogą się zwrócić z nawiązką – warto być czujnym i rozglądać się, by zapewnić sobie wygraną.
  • V2: Zapraszamy do V2 – ośrodka produkującego i testującego rakiety, ulokowanego gdzieś na wiejskich, niemieckich terenach. V2 to ciasna, szalenie intensywna mapa, która nie daje chwili na wytchnienie. Platforma startowa na środku stanowi główny punkt i daje szansę na wychwycenie niczego nie podejrzewających przeciwników. Starcia na krótki i średni dystans dominują na tej mapie, z szybkimi i wściekłymi zagraniami niemal non-stop. Nie ma czasu na mruganie!

Kolejne rozszerzenie to oczywiście nowa operacja – tym razem będziemy świadkami inwazji Aliantów na Sycylię:

  • Operacja Husky, której nazwa odnosi się do inwazji Aliantów na Sycylię, skupia się na odzyskaniu danych wywiadowczych od kluczowych niemieckich celów w portach Palermo i Neapolu. W tej nowej, ekscytującej misji trybu Wojna gracze zbiorą i przetransportują dane wywiadowcze do kwatery głównej, a następnie wzniosą się w przestworza, by oczyścić niebo z wrogich myśliwców i tym samym utorować drogę bombowcom Aliantów.

Na koniec nie możemy zapomnieć o zmaganiach z potworną armią:

  • Tron Cieni zabiera naszych bohaterów do centrum nazistowskich Niemiec, gdzie zmierzą się z desperackim reżimem. Berlin płonie, a potworna armia Doktora Strauba jest zdeterminowana, by oczyścić miasto z Aliantów. Gracze poprowadzą Marie, Drostana, Olivię i Jeffersona w ich podróży w głąb szaleństwa w mieście spowitym terrorem, krwią i wojną w momencie, gdy Zombie naziści wychodzą z cienia historii.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Call of Duty: WWII - The Resistance call of Duty: wwii - the war machine data premiery